gallery/małe logo dw2
gallery/małe logo dw2
gallery/linia2
gallery/skylight_app
gallery/stardome-glazing-options(1)(1)
gallery/świelik półłukowy
gallery/świetlik półpłaski

ŚWIETLIKI DACHOWE

gallery/dw-p2-s3

Świetlik dachowy DW-P2-S, to produkt szklany z kątem nachylenia 3°. Prodkukt dedykowany na płaskie dachy.

Świetlik dachowy DW-P2-S

gallery/al200

Świetlik dachowy DW-P3

Świetlik dachowy DW-P3, to produkt z przekryciem poliwęglanowym. Prodkukt dedykowany na płaskie płasie lub dwupasdowy w wariancie świetlika kalenicowego.

Świetlik dachowy DW-P4

Świetlik dachowy DW-P4, to produkt pasma świetlnego dla hal wielkopowierzchniowych. W występuję w wariancie otwieranym.

Świetlik dachowy DW-P4

Świetlik dachowy DW-P2 to świetlik z przekryciem poliwęglanowym dedykowany na dachy płaskie lub dwuspadowe.

Świetlik dachowy DW-P/A1

Świetlik dachowy DW-P/A1 z przekryciem  PMMA lub PC

Świetliki dachowe, to od lat skuteczny system doświetlania wnętrz oraz subsydiarny system wentylacji pomieszczeń w architekturze.

 

Zastosowanie systemów świetlikowych ma nieocenione znaczenie dla pomieszczeń o dużych powierzchniach, które to pomieszczenia w sposób naturalny, przez swą konstrukcję, ograniczają dostęp do światła dziennego, co ma niewątpliwy wpływ na efektywność funkcjonowania człowieka.

 

W naszej gamie oferujemy zakres produktów skierowanych zarówno dla klienta indywidualnego - dla budynków o mniejszych gabarytach, jak i pasma świetlne, dedykowane dla powierzchni większych, takich jak: hale przemysłowe, hale magazynowe, biurowce.

 

 

Świetliki dachowe DW wykorzystywane są na terenie całej Unii Europejskiej.

Najczęściej docierają do klientów na terenie takich miast jak: Białystok, Zabrze, Bydgoszcz, Gdańsk, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Szałsza,  Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra, Bytom.

Europejskiej.

 

Produkujemy świetliki dachowe:

dachowe,

trapezowe,

hal przemysłowych,

tunelowe,

punktowe,

aluminiowe,

łukowe,

kopułkowe,

kopuły świetlne,

kalenicowe,

tunelowe,

rurowe z rurą sztywną,

rurowe z rurą giętka,

z przegrodami przeciwpożarowymi,

na dach płaski,

stałe.

Świetliki Dachowe (np. hal przemysłowych, hal budowlanych, w oborach, instytucjach, obiektach sportowych, domów jednorodzinnych ) dostosowane między innymi do blach trapezowych, pozwalają aby światło naturalne znacznie poprawiło samopoczucie ludzi poprzez doświetlanie pomieszczeń (szczególnie przy jego braku w okresie jesienno-zimowym, co jest szczególnie uciążliwe dla ludzi). Ponadto świetlik dachowy zdecydowanie wpływa na zwiększenie wydajności osób pracujących w pomieszczeniach doświetlonych światem naturalnym.

Świetlik dachowy DW-P2-S-3

gallery/dw natura światło i obraz2

Świetlik dachowy DW-P2-S-3, to produkt szklany z przeszklaniem trzyszybowym, z kątem nachylenia 3°. Prodkukt dedykowany na płaskie dachy.

Świetlik dachowy DW-P2-S-3 STEP

gallery/dw p2-s-3 step

Świetlik dachowy DW-P2-S-3 STEP, to produkt szklany z przeszklaniem trzyszybowym z efektowną szybą nawierzchnową bez ramy. Świetlik standard - z kątem nachylenia 3°. Prodkukt dedykowany na płaskie dachy.